Maškarní ples ve školce
18.2.2018

V pátek v dopoledních hodinách pořádáme v mateřské škole maškarní ples. Děti si mohou přinést kostýmy a oblíbenou hudbu na CD.

Vloženo: 3.8.2017 | Autor: admin | Zobrazeno: 120x
Školní jídelna v Základní škole a mateřské škole v Černčicích u Petrohradu na Podbořansku postoupila do celostátního finále soutěže o nejlepší školní oběd.

Vloženo: 6.6.2017 | Autor: admin | Zobrazeno: 129x
Oznámení školy

Vloženo: 6.6.2017 | Autor: admin | Zobrazeno: 86x
V pátek 24.6.2016 se žáci a děti naší školy vypravili na školní výlet do West Parku Plzeň. Moc jsme se těšili, jen jsme měli obavy z rozmarů počasí – teplota přesahovala 30 stupňů Celsia. Protože se West Park nachází v přírodním prostředí na okraji Plzně, přežili jsme tyto vysoké teploty bez větších potíží.

Vloženo: 6.6.2017 | Autor: admin | Zobrazeno: 92x
Naše škola díky Recyklohraní přispěla k ochraně životního prostředí. Loni naši žáci odevzdali k recyklaci 1 televizi, 4 monitory a 62,00 kg drobného elektra.

Vloženo: 6.6.2017 | Autor: admin | Zobrazeno: 99x
Letošní oslava dne dětí proběhla u nás ve škole zcela netradičně. Žádné soutěže dětí, ale přijeli za námi profesionální hasiči z Podbořan a ze Žatce. Přijeli také zdravotníci se svou sanitkou.

Vloženo: 6.6.2017 | Autor: admin | Zobrazeno: 93x
Ve čtvrtek 12. května se sešlo několik rodin ve škole v Petrohradě, aby společně oslavily Den rodiny. Cílem tohoto zábavného odpoledne bylo prohlubovat v rodinách vzájemnou péči a pomoc, ohleduplnost, lásku, radost, spolupráci a komunikaci. Rodiny se za pomoci barevných srdíček rozdělily do pěti skupin, vyslechly si organizační pravidla hry a mohlo se začít.

Celkem: 6 článků